بررسی بازاریابی الکترونیک و مدیریت زیرساخت های شبکه ای|بهترین وب سایت کتاب،مقاله-tin-hat

بررسی بازاریابی الکترونیک و مدیریت زیرساخت های شبکه ای

دانلود بهترین فایل بررسی بازاریابی الکترونیک و مدیریت زیرساخت های شبکه ای
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل
بررسی بازاریابی الکترونیک و مدیریت زیرساخت های شبکه ای

بررسی-بازاریابی-الکترونیک-و-مدیریت-زیرساخت-های-شبکه-ای

فرمت فایل:   word

تعداد صفحات:   16

 

 

اینترنت به سرعت در حال تبدیل به فناوری برتر در تجارت الکترونیک می باشد زیرا با هزینه بسیار پایین روش آسان تری برای ارتباطات برون سازمانی فراهم می کند. وب سایتها در هر زمانی در اختیار مشتریان و شرکاء می باشد و از این طریق می توان کانالهای ارتباطی، بازاریابی و فروش ایجاد کرد. انجام الکترونیکی مبادلات زمان و هزینه انجام معاملات و ارسال کالا را بسیار کاهش داده است.

 

اینترانت و اکسترانت

 

دو نمونه از مهمترین گستره های اینترنت، " اینترانت ها و اکسترانت ها" هستند. اینترانت، شبکه داخلی سازمانی است که از طریق آن امکان دسترسی به داده های یک شرکت و سازمان  برای افراد داخل سازمان بوجود می آید. دسترسی به آن محدود است و فقط در داخل سازمان مورد استفاده قرار می گیرد. اینترانت همان مفاهیم و تکنولوژیهای اینترنت را مورد استفاده قرار می دهد.در اینترانت برای ارتباط از بستر اینترنت استفاده نمی شود و در صورت نیاز به اتصال به اینترنت لزوماً اینترانت را پشت یک fire wall یا دیواره آتشین قرار می دهندتا از خطر ها در امان باشد. اینترانت ارزان است و متناسب با نیاز قابل گسترش و یا کوچک شدن است و از طریق بیشتر رایانه ها دسترس پذیر است. اینترانت ها به سازمانها کمک می کنند تا یک محیط اطلاعاتی غنی تر و پاسخگوتر ایجاد کنند. یکی از استفاده های اصلی اینترانت ایجاد محیطی درون سازمانی برای ذخیره اطلاعات است که در هر زمان می توان آن را روزآمد ساخت که از این طریق سازمان را قادر می سازد تا در مقایسه با نشر سنتی کاغذی که به شدت به مکان و زمان وابسته است با سرعت بیشتری به نیازهای در حال تغییر افراد پاسخ گوید.

 

اینترانت و دیگر فناوریهای شبکه ای ابزارهایی غنی برای ایجاد محیط همکاری هستند به طوری که اعضای یک سازمان می توانند بدون محدودیتهای فیزیکی به مبادله عقاید بپردازند، اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند و باهم بر روی طرحها و وظایف مشترک کار کنند. اینترانت در حال رسوخ در تمامی بخشهای عمده بازرگانی است و سبب شده تا شرکتها و سازمانها بیشتر فرآیندهای بازرگانی مانند امور مالی و حسابداری، فروش و بازاریابی، ساخت و تولید و... را به صورت الکترونیکی مدیریت کنند.

 

مزایای اینترانت:

 

افزایش تشریک مساعی کارمندان و تقسیم اطلاعات میان آنها،دسترسی کارمندان سازمان به اطلاعات صرف نظر از محلی که در آنجا حضور دارند،بهبود روشهای تصمیم گیری و به کارگیری اطلاعات،کاهش هزینه ها از جمله چاپ و توزیع کاغذ، آموزش کارمندان، فروش و بازاریابی و حسابداری،تولید ، دسترسی و توزیع سریع تر اطلاعات،انتقال اطلاعات به شخص یا اشخاص مورد نظر در سازمان بدون اتلاف وقت در کمترین زمان،بهبود و ارتقای سطح همکاری کارمندان و تلاش در جهت ایجاد نوعی حس جمع گرایی،سهولت و ارزانی کاربرد،سهولت دستیابی به نتایج در شرکتی یکپارچه تر و با مشارکت بهتر و بهره ورتر.

 

دانلود فایل

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل


کلمات کلیدی: بررسی بازاریابی الکترونیک و مدیریت زیرساخت های شبکه ای

مطالب مرتبط

بررسی بازاریابی الکترونیک و مدیریت زیرساخت های شبکه ای


بررسی منشا HIV و ايدز و اولين موارد ايدز

بررسی ویژگی ها و مشخصات انواع آمیدها

آلودگی آب ها و بررسی مفاهیم آلودگی هوا و منابع آلودگی هوا و اثرات آلاینده ها بر گیاهان و انسان

بررسی دانش اکولوژی و عوامل موثر بر ارتباط میان افراد هر اكوسيستم

بررسی جامع شاخص ها و مولفه های مهم اقتصاد و اقتصاد کلان

تحقیق درسی با موضوع قوانین و انواع مصادیق افترا و نشر اكاذيب

بررسی بیماری های اعتياد و ايدز و هپاتيت در زندان

بررسی پدیده اعتياد و علل و درمان و پيشگيري از اعتیاد

آشنايي با دستورالعمل ها و نحوه ارزشيابي كاركنان

بررسی اسپكتروفتومترها ‏و کاربرد آن در پزشکی