پروژه / تحقیق آماده: چگونه کودکم را به درس خواندن علاقه مند کنم؟ 124 صفحه فایل|بهترین وب سایت کتاب،مقاله-tin-hat

پروژه / تحقیق آماده: چگونه کودکم را به درس خواندن علاقه مند کنم؟ 124 صفحه فایل

دانلود بهترین فایل پروژه / تحقیق آماده: چگونه کودکم را به درس خواندن علاقه مند کنم؟ 124 صفحه فایل
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل
پروژه / تحقیق آماده: چگونه کودکم را به درس خواندن علاقه مند کنم؟ 124 صفحه فایل

پروژه--تحقیق-آماده-چگونه-کودکم-را-به-درس-خواندن-علاقه-مند-کنم؟-----124-صفحه-----فایل

فرمت فایل:     word

تعداد صفحات:   124

 

 

شما باید عشق به مطالعه را در فرزندتان نهادینه كنید.

اگر هر شب قبل از خواب برای كودكان كتاب بخوانید آنها قوه تخیل خود را به كار می اندازند و انگیزه زیادی برای خواندن پیدا می كنند.

 

9          كودكان بیمار باید در خانه بمانند

در صورت مشاهده هرگونه علائم بیماری های مسری از فرستادن كودك به مدرسه خودداری كنید. بهتر است در این مورد با مسئولین مدرسه هماهنگ باشید ولی معمولا آبریزش از بینی، حالت تهوع و بیرون روی علائمی هستند كه با مشاهده آنها كودك را باید در خانه نگه دارید. اگر والدین بیشتر مراقب باشند مدارس محیط سالم تری خواهند داشت.

از این امر مطمئن شوید كه اولیای مدرسه شماره تلفن های شما را در اختیار دارند. در ضمن اگر كودكان شماره تلفن پدر و مادر خود را به خاطر بسپارند احساس امنیت بیشتری خواهند كرد.

 

10          خوراكی های سالم و مغذی را برای فرزندتان آماده كنید

خوراكی های حاوی پروتئین و كربوهیدرات های پیچیده مثل هویج، پنیر، كلوچه خشك، آب میوه طبیعی، بوقلمون و میوه گزینه های بسیار خوبی هستند و انرژی مورد نیاز فرزندتان را فراهم می كنند.

 

11          هنگام شام فرصت خوبی برای حرف زدن اعضای خانواده است

زمانی كه اعضای خانواده بر سر سفره شام می نشینند فرصت خوبی است كه والدین و كودكان در مورد روزی كه گذرانده اند با یكدیگر حرف بزنند. والدین می توانند درباره مدرسه و مسائلی كه برای فرزندشان پیش آمده از او سؤال كنند. باید هنگام صرف شام فضای گرم و صمیمانه ای حاكم باشد به طوری كه اعضای خانواده احساس كنند پس از گذراندن روزی پرمشغله یك پناهگاه امن در انتظار آنان است.

 

توصیه های پایانی :

والدین نباید ترسی از معلم ها و اولیای مدرسه داشته باشند بلكه باید بتوانند به راحتی با آنها در مورد نگرانی های شان حرف بزنند.

والدین باید خود را با سیاست های مدرسه هماهنگ كنند.

با به كار بستن توصیه های فوق والدین می توانند نقش مهمی در روند تحصیل فرزند خود ایفا كنند و در ضمن كودكان به درس خواندن ترغیب می شوند و به نتایج بهتری دست خواهند یافت.

 

والدین نباید از یاد ببرند كه هر چند كودك در دوران تحصیلی خود با معلم های زیادی سر و كار خواهد داشت ولی خود آنها برای او تأثیرگذارترین الگو خواهند بود.

 

 

مقدمه

 

سخنى با والدين

فكر مى كنم يكى از آدم هاى خوش اقبال بودم . خانه اى كه در آن بزرگ شدم پر از كتاب بود و والدينم هر دو به مطالعه عشق مى ورزيدند. خواندن را خيلى زود آموختم و پس از آن هميشه مى خوانم . هنوز هم تفريح مورد علاقه ام خواندن است .

دختر كوچكى دارم كه به كتاب هاى تصويرى علاقه مند است . در بغل من مى نشيند و صفحه هاى كتاب خود را ورق مى زند، گاهى نيز روى صفحه ها خم مى شود و اداى خواندن را در مى آورد. مطمئنم او نيز در آينده خوب مى تواند بخواند، اما اين اطمينان را از كجا مى توان به دست آورد؟

توانايى خواندن فرزند خود را نمى توانم با قطعيت پيش بينى كنم اما بهترين كارى كه مى توانم انجام بدهم اين است كه راه او را هموار كنم تا بتواند به ادبيات و متاب علاقه مند شود. از همان ابزارى استفاده مى كنم كه در اين كتاب پيشنهاد كرده ام : با هم خواندن ، به كتابخانه رفتن ، قصه تعريف كردن و فراهم آوردن محيطى مناسب براى مطالعه در خانه .

اين كه دخترم در امتحانات استاندارد نمره خوبى كسب كند يا از نظر سطح توانايى خواندن جزو بهترين بچه هاى كلاس باشد، براى من كافى نيست . مى خواهم به خواندن عشق بورزد، در داستان ها گم شود و در پايان هر داستان ، در حالى آن را كنار بگذارد كه تحت تاءثير آن قرار گرفته تغير كرده است . اما هر پدر و مادرى مى داند كه انتقال علايق خود به فرزندان كار ساده اى نيست . دخترم از هم اكنون نيز از خود اراده دارد. آيا او نيز به همان كتاب هاى علاقه خواهد داشت كه من داشتم ؟ احتمالا نه . آيا مى توانم با اين موضع كنار بيايم ؟ اميدوارم .

فعاليت ها و پيشنهادهاى اين كتاب به چهار بخش تقسيم مى شود. بخش ‍ اول (مطالعه را با هم تجربه كنيد) است . كارشناسان مطالعه با اين مسئله موافق اند كه مطالع والدين براى موفقيت بچه ها در خواندن ضرورى است . اما همه بر سر اين موضع توافق ندارند. همانطور كه خواهيد ديد، خواندن را مى توان به روشهاى مختلف در زندگى روزمره به كار برد و لازم نيست كه حتما مانند يك درس رسمى به آن پرداخت .

بخش دوم ، (مطالب خواندنى در دسترس قرار دهيد)، ممكن است غير معقول به نظر رسد اما من خانه هايى را ديده ام كه افراد آن كاملا هوشمند بوده اند اما تنها مطلب خواندنى كه در آنجا يافت مى شد يكى دو تا كتاب آشپزى ، يك مجله الكترونيك يا نوشته هاى پشت جعبه كيك آماده بوده است . درست كردن يك كتابخانه در منزل نه مشكل و نه پر هزينه است . روش آن را به شما خواهم گفت .

دو بخش آخر به رفتارهاى فرزندتان و به برخورد خودتان مربوط مى شود. در (رفتار بچه ها را اصلاح كنيد) چند روش استاندارد براى خواندن نقادانه ارائه داده ام كه به راحتى مى توانيد در خانه به كار گيريد.در (رفتار خود را اصلاح كنيد) نشان داده ام كه چگونه مى توانيد با تغيير فكر و رفتار خود توانايى هاى فرزندتان را افزايش دهيد. نمى گويم خودتان را از پايه عوض كنيد: تغييرات ساده ى شما وضعيت فرزندتان را بهبود خواهد بخشيد.

اين كتاب از آن كتاب هاى نيست كه از صفحه اول نا آخر بخوانيد و دوباره در قفسه بگذاريد، بلكه مجموعه اى است از پيشنهادها كه مى توانيد هنگام نياز از آن استفاده كنيد. در ابتداى هر فصل يك حكايت آورده ام كه ممكن است احساس آشنايى را در شما نيز زنده كند و بگويد. (آها! من هم چنين تجربه اى داشته ام !) دستورالعمل هاى زيادى نيز در كتاب آورده ام : چگونه براى تابستان برنامه مطالعه شخصى خود را تنظيم كنيد، چگونه در خانه نمايش اجرا كنيد، چگونه هنگام تعمير خانه تمرين خواندن كنيد، چگونه از روى تصاوير قصه بگوييد و الى آخر. فهرست كتاب هاى سرى ، داستان هايى

كه كارتون يا فيلم آن ساخته شده است ، كتاب هاى مربوط به مناسبت هاى ملى و مذهبى ، نوارهاى قصه و مجله هاى كودكان را نيز آورده ام . اين فهرست ها به شما كمك مى كند كتابخانه منزل خود را تاءسيس يا به آن چيزهايى اضافه كنيد.

وقتى كتابى را تمام مى كنم كه از آن لذت برده ام ، در بسيارى از اوقات دنبال كتاب هاى ديگرى درباره همان موضع يا از همان نويسنده مى گردم يا درباره موضوعى كه قبلا برايم ناشناخته بود با دوستان يا خانواده بحث مى كنم و آنچه را خوانده و آموخته ام در زندگى خود به كار مى گيرم . اگر اين كتاب را انتخاب كرده ايد نشان مى دهد كه دست داريد فرزندتان به خواندن علاقه مند شود. اما اين نقطه آغاز راه است . اميدوارم پيشنهادهايم به شما كمك كند تا افكار خود را نيز پروش دهيد و اميدوارم به اين نتيجه برسيد كه در تلاش خود براى پرورش فرزندى كه به خواندن علاقه مند است ، از منابع ديگر نيز كمك بگيريد.

كتى اى . زاهلر

 

بخش 1: مطالعه را با هم تجربه كنيد

1.بگذاريد فرزندتان ببيند كه شما مى خوانيد

وقتى براندن براى اولين بار به خانه ى جك رفت ، بيش از هز چيز مجذوب جعبه ى حيوانات شد. درون جعبه حيوانات يك لاك پشت كله سرخ و يك قورباغه بود كه از بركه گرفته بود. كارت هاى بازى جك نيز براى براندن جالب بود اما موضوع ديگرى نيز توجه براندن را جلب كرد: مادر جك به بچه ها خوش آمد گفته بود، براى آنها نوشابه ريخته بود و برگشته بود سراغ كتابى كه مشغول خواندنش بود.

براندن پرسيد: (مادرت چه كار مى كند؟)

جك سرش را بالا مرد و گفت : (لابد دارد كتاب مى خواند.)

براندن مكث كرد و بالاخره پرسيد: (مگر با اين سن و سالش به مدرسه مى رود؟)

اولين نشانه موفقيت بچه ها در مدرسه ، مطالعه در خانه است . براى اين كه بچه ها در خانه مطالعه كنند بايد يك الگوى رفتارى داشته باشند كه در خانه مطالعه مى كند. اگر والدين كتاب بخوانند، احتمالا فرزندانشان نيز اهل خواندن مى شوند. اگر والدين اهل مطالعه نباشند، احتمالا فرزندانشان نيز اهل مطالعه نخواهند شد به نظر اين بچه ها خواندن فعاليتى است كه صرفا به مدرسه مربوط مى شود.

پس خيلى ساده است : اگر مى خواهيد فرزندتان در مدرسه موفق باشد و اگر مى خواهيد به مطالعه عشق بورزد، اگر مى خواهيد فرزندتان را كتاب خوان بار بياوريد، خودتان بايد مطالعه كنيد.

اگر روزنامه صبح را هنگام صرف صبحانه تورق مى كنيد خوب است اما به هيچ وجه كافى نيست . آنچه فرزندتان نياز دارد اين است كه ببيند به طور مرتّب براى خواندن كتاب وقت زيادى مى گذاريد.

اگر اهل مطالعه نيستيد مقدارى كار مى برد:

بايد ببينيد كه به خواندن چه مطالبى علاقه داريد.

بايد در خانه كتاب داشته باشيد. (به روش هاى 16 و 25 مراجعه كنيد.)

بايد تلويزيون را خاموش كنيد. (به روش 46 مراجعه كنيد.)

بايد كارى در نظر بگيريد كه فرزندانتان در زمان مطالعه شما به آن بپردازند. (چطور است به آنها هم كتاب بدهيد؟)

هر چقدر هم كه كتاب خواندن برنامه زمانى شما را تحت فشار قرار دهد و از وقت شما براى انجام كارهاى ديگر بكاهد. نتيجه آن در طولانى مدت با ارزش است . اگر خودتان از مطالعه كردن لذت نمى بريد. چطور مى توانيد انتظار داشته باشيد فرزندتان لذت ببرد؟ اگر فكر مى كنيد فرزندتان بايد صرف اين كه بچه است كارى را انجام بدهد كه خود شما انجام نمى دهيد، كارتان از روى دورويى است . اگر وقت بگذاريد و كتاب بخوانيد به طور غير مستقيم به فرزندتان مى گوييد كه خواندن مهم است . اما اگر برايش ‍ سخنرانى كنيد و او را پند و اندرز دهيد و برايش موعظه كنيد، هرگز نمى توانيد اين پيام را به او منتقل كنيد.

 

2.اطلاعاتى را كه از مطالعه به دست مى آوريد، تقسيم كنيد

هر وقت كه جرامايا از فرزندش پرسيد: (امروز در مدرسه چه آموختى ) تنها جوابى كه مى شنيد اين بود: (چيز خواصى ياد نگرفتم ) اين بار تصميم گرفت كه سر ميز شام سر صحبت را جور ديگرى باز كند و گفت :

(امروز در روزنامه خواندم كه افرادى كه كلسترول طبيعى دارند مى تواند بدون اين كه با مشكلى رو به رو شوند روزانه دو تا تخم مرغ بخورند.)

همه بلافاصله شروع به صحبت كردند. پسر نوجوانش بهتندى گفت : (هر چه راجع به كلسترول مى گويند چرت است .)

همسرش با تعجب گفت : (اصلا اين طور نيست كلسترول خون عمويت بالاست و به همين دليل در خطر بيمارى قلبى است .)

دخترش گفت : (بله ، ولى اگر واقعا راست مى گويند چراهر چند ماه يك بار، نظرشان عوض مى شود؟ كتاب بهداشت ما پنج سال پيش چاپ شده و مطالبى كه در آن نوشته اند با آنچه امروز مى گويند كاملا تفاوت دارد.)

پسر جرامايا از جايش بلند شد و گفت : آگهى اين مجله را نگاه كنيد. تبليغ تخم مرغ است كه مى گويد حالا ديگر همه مى توانند تخم مرغ بخورند. مى بينيد، هنوز نتيجه تحقيقات منتشر نشده است كه تبليغ در مجله چاپ مى شود! فكر نمى كنيد مسئله كمى مشكوك است ؟)

جرامايا به پشتى صندلى خود تكيه داد. او از واكنش خانواده نسبت به سخنى كه بدون قصد و غرض به زبان آورده بود، جا خورده بود.

شما از مطلبى كه مى خوانيد، روزانه چيزهايى مى آموزيد. پس چرا آن را با خانواده خود در ميان نگذاريد؟ خبر كوتاه يك روزنامه ، شايعه اى كه در خبرنامه شركتتان چاپ شده يا آمارى كه در گزارش سالانه چاپ مى شود مى تواند جرقه يك بحث يا گفت وگو را بزند.

بعضى از بچه ها بيشتر به هدف سرگرمى كتاب مى خوانند و گاهى از اين كه مى توان با هدف كسب اطلاعات نيز مطالعه كرد، بى خبرند. گرچه از كتاب هاى درسى خود در مدرسه اطلاعاتى به دست مى آوردند اما اگر آنها را به حال خود بگذاريم مطالب علمى را انتخاب نمى كنند. اما بزرگسالان بيشتر به هدف اطلاعات مطالعه مى كنند نه به اين دليل كه دوست دارند، بلكه چون اين مطالب بخش عمده اى از كار روزانه ى آنها را تشكيل مى دهد.

اگر اطلاعاتى را كه از مطالعه خود به دست مى آوريد با فرزندانتان در ميان بگذاريد، مى توانيد آنها را براى خواندن به قصد كسب اطلاعات آماده كنيد. با اين كار به بچه ها مى فهمانيد كه به آنچه مى خوانيد علاقه داريد و دوست داريد آنها نيز به آن علاقه مند شوند. وقتى بچه ها مى بينند كه چگونه از اطلاعاتى كه به دست آورده ايد استفاده مى كنيد، ديگر كمتر از خواندن به قصد كسب اطلاعات خواهند ترسيد.

حتى مى توانيد فرزندانتان را تشويق كنيد اطلاعاتى را كه از خواندن به دست مى آوردند با شما در ميان بگذارند، اگر بپرسيد: )در كتاب علوم شما درباره كلسترول چه چيزى نوشته اند؟) جالب تر از آن است كه بپرسيد: )امروز در مدرسه چه چيزى ياد گرفتى ؟)

حتى يك هفته بعد از صحبت كلسترول در خانواده جرامايا سر ميز شام ، بحث همچنان داغ بود. دختر جرامايا يك بخش از كتاب بهداشت خودرا براى همه خوانده بود و همسر او نيز جزوه اى را زا مطب دكتر به خانه آورده بود.

دانلود فایل

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل


کلمات کلیدی: پروژه تحقیق آماده: چگونه کودکم را به درس خواندن علاقه مند کنم؟ 124 صفحه فایل ورد

مطالب مرتبط

پروژه و تحقیق آماده: آيين نامه ايمني تأسيسات الكتريكي با اتصال به زمين و اهداف آن 64

پروژه و تحقیق آماده: بررسی انواع سيستم هاي راديويي موبايل یا GMS – شامل 58 صفحه فایل ورد

پروژه و تحقیق آماده: جوشكاري با اكسي استيلن 51 صفحه فایل ورد word

پروژه و تحقیق آماده: ريخته گری تحت فشار 21 صفحه فایل ورد word

پروژه و تحقیق آماده: امنیت شبکه و کاربینی 17 صفحه فایل ورد word

پروژه و تحقیق آماده: بررسی جامع زبان های برنامه نویسی 70 صفحه فایل ورد word

پروژه و تحقیق آماده: بررسی ساختار وب معنایی و تحول آن در زندگی بشر 86 صفحه فایل ورد

پروژه و تحقیق آماده: تعیین میزان سلامت روان در بین پرستاران شاغل در بیمارستانهای تهران‎

پروژه و تحقیق آماده: مقایسه شبکه های حسگر بیسیم با شبکه های موردی 106 صفحه فایل ورد

پروژه و تحقیق آماده: بررسی قابليت اطمينان در شبكه هاي حسگر بي سيم 70 صفحه فایل ورد

پروژه و تحقیق آماده: بررسی رابطه عزت نفس مدیران بر رضایت شغلی کارکنان جمعیت هلال احمر تهران

پروژه و تحقیق آماده: داده کاوی و مفاهیم و کاربرد داده کاوی 129 صفحه فایل ورد

پروژه و تحقیق آماده: تشخیص بن بست در سیستم‌های توزیع شده 154 صفحه فایل ورد w

پروژه و تحقیق آماده با موضوع پرورش بوقلمون 64 صفحه فایل ورد word

پروژه و تحقیق آماده: بررسی حملات عدم پذیرش سرویس DOS DDOS 114 صفحه

پروژه و تحقیق آماده: معماری سرویس‌گرا 73 صفحه فایل ورد word

پروژه و تحقیق آماده: بررسی عوامل تاریخی گسترش بدحجابی در تاریخ معاصر ایران 38 صفحه فا

پروژه و تحقیق آماده: گزارش كارآموزي در كارخانه توليدي غذاي منجمد آماده مصرف شرکت زرفام

پروژه و تحقیق آماده: سيستم های ميكرو الكترومكانيكال MEMS و کاربرد های MEMS 22 صفحه فا

پروژه و تحقیق آماده: بررسی فواصل فازی در شبکه های توزیع برق‎ 22 صفحه فایل ورد

پروژه و تحقیق آماده: بررسی انواع روش ها و فن آوري های خشك كردن مواد غذایی 51 صفحه فای

پروژه و تحقیق آماده: بررسی برابري يا عدم برابري ديه زن و مرد 49 صفحه فایل ورد

پروژه و تحقیق آماده: بررسی سوئیچینگ Cisco و مسیریاب ها و سوئیچینگ 28 صفحه فایل ورد

پروژه و تحقیق آماده: بررسی پروتکل مسیریابی BGP – شامل 22 صفحه فایل ورد word

پروژه و تحقیق آماده: برندینگ و مدل سایمون آنهولت 16 صفحه فایل ورد word

پروژه و تحقیق جامع: بررسی خواص دارويي و خصوصيات اقليمي و نام علمي انواع گياهان دارويي

پروژه و تحقیق آماده: بررسی عوامل موثر در انتخاب رشته مدیریت صنعتی در بین دانشجویان دانشگاه قم

پروژه و تحقیق آماده: بررسی توانمندسازی ERP از طریق تکنولوژی ID اتوماتیک 21 صفحه فایل

پروژه و تحقیق آماده: بررسی مشکلات و آسيب ‏هاى روانی ناشی از اينترنت 33 صفحه فایل ورد

پروژه و تحقیق آماده: بررسی انواع طلاق و عوامل موثر بر طلاق و تاثیر طلاق بر فرزندان 49

پروژه و تحقیق آماده: بررسی تاثیر فرسایش آبی خاک بر کیفیت و حاصلخیزی خاک 54 صفحه فایل

پروژه و تحقیق آماده: سمینار آماده بررسی جامع روش های تشخیص هویت 50 صفحه فایل ورد

پروژه و تحقیق آماده: بررسی تاثیر تنش خشکی بر ويژگي های فيزيولوژيک گندم 32 صفحه فایل و

پروژه و تحقیق آماده: محاسبات گريدي Grid Computing شامل 99 صفحه فایل ورد word

پروژه و تحقیق آماده: رمزنگاری و بررسی کاربرد سیستم های مختلف رمزنگاري در ارتباطات 20

پروژه و تحقیق آماده: بررسی جایگاه و کاربرد معماری اطلاعات سرويس گرا در سامانه های بانکداری نوی

پروژه و تحقیق آماده: بررسی جذب و انتقال سطوح مختلف فسفر در خاک و گیاه آفتابگردان 16 ص

پروژه و تحقیق آماده: معماری سرویس گرا 126 صفحه فایل ورد word

پروژه و تحقیق آماده: فرآیند تولید نوشابه 26 صفحه فایل ورد word

پروژه و تحقیق آماده: بررسی انواع تيريستورها يا يكسو كننده قابل كنترل 39 صفحه فایل ورد

پروژه و تحقیق آماده: بررسی انواع روش ها و سیستم های انتقال و توزیع برق 46 صفحه فایل و

پروژه و تحقیق آماده: بررسی و طراحي C.N.C قابل کنترل با P.C – شامل 11 صفحه فایل ورد wo

پروژه و تحقیق آماده: بررسی سیستمهای کنترل گسترده (DCS) بررسی سیستم های کنترل صنعتی

پروژه و تحقیق آماده: بررسی انواع ميكروفونها و مبدلهاي الكتروآكوستيكي 38 صفحه فایل ورد

پروژه و تحقیق آماده: بررسی الكترومغناطيس و كاربردهاي آن 37 صفحه فایل ورد word

پروژه و تحقیق آماده: بررسی انواع سيستم های مخابراتی رادیو و مدولاسیون 28 صفحه فایل ور

پروژه و تحقیق آماده: بررسی انواع منابع تغذیه و منابع سوئیچینگ 46 صفحه فایل ورد

پروژه و تحقیق آماده: بررسی و مطالعه با نحوه‌ی تولید تابلوهای برق صنعتی 48 صفحه فایل و

پروژه و تحقیق آماده: بررسی و مطالعه اینورترها و درایو دور متغیر یا کنترل VSD برای موتورهای الق

پروژه و تحقیق آماده: انواع سیم پیچ ها و طراحي و ترسيم نقشه هاي سيم پيچي موتور 63 صفحه

پروژه و تحقیق آماده: بررسی تاریخچه پيدايش و ماهيت پول 15 صفحه فایل ورد word

پروژه و تحقیق آماده: گزارش کارآموزی در واحد کنترل فرآيند شرکت نیرو محرکه 83 صفحه فایل

پروژه و تحقیق آماده: بررسی و مطالعه معماري عمومي برنامه های تحت وب و بکارگیری روش جاوا اسكريپت

پروژه و تحقیق آماده: بررسی جایگاه و نقش سرمايه و سیاست های پولی در رشد اقتصادي 30 صفح

پروژه و تحقیق آماده: بررسی جامع انواع تکنیک های جوشکاری 106 صفحه فایل ورد wor

پروژه و تحقیق آماده: بررسی تأثير و نقش تجارت الكترونيكي بر متغيرهاي كلان اقتصادي 57 ص

پروژه و تحقیق آماده: سازمان تجارت جهاني و الحاق ايران و پيش‌نيازهاي اصلاح ساختار اقتصاد كشور

پروژه و تحقیق آماده: بررسي اثرات متقابل توليد و صادرات در اقتصاد ايران با روش معادلات همزمان

پروژه و تحقیق آماده: مقدمه ای بر مدیریت مالی و تجزیه و تحلیل مدیریت مالی 29 صفحه فایل

پروژه و تحقیق آماده: بررسی مبانی اقتصاد اسلامی و بررسی مکاتب مختلف توسعه اقتصادی 23 ص

پروژه و تحقیق آماده: بررسی اهميت بهره وري در اقتصاد 25 صفحه فایل ورد word

پروژه و تحقیق آماده: بررسی و آشنايي با شبكه هاي توزيع در صنعت برق 37 صفحه فایل ورد

پروژه و تحقیق آماده: استفاده از شبكه‌هاي حسگر بي‌سيم در حوزه كشاورزي (طراحی و ساخت) 17

پروژه و تحقیق آماده: بررسی و پیاده سازی رای گیری الکترونیکی تحت PHP و بانک اطلاعاتی MySQL – شا

پروژه و تحقیق آماده: بررسی موافقتنامه ها و عملکرد تجارت آزاد 40 صفحه فایل ورد

پروژه و تحقیق آماده: تحقیق در مورد بازاريابی شبکه ای 46 صفحه فایل ورد word

پروژه و تحقیق آماده: بررسی استراتژي های ورود به بازارهاي جهاني و نقش صادرات در جهانی شدن

پروژه و تحقیق آماده: بررسی انواع بازارهاي موجود در اقتصاد و انواع انحصار و قوانين ضد انحصار

پروژه و تحقیق آماده: بررسی و مطالعه عوامل م موانع موثر بر رشد اقتصادي 22 صفحه فایل ورد

پروژه و تحقیق آماده: بررسي اثر سرريز فناوري از طريق سرمايه گذاري مستقيم خارجي و واردات بر نوآو

پروژه و تحقیق آماده: بررسی سيستم هاي مديريت محتوي CMS و تجزيه و تحليل سیستم مدیریت محتوی postn

پروژه و تحقیق آماده: بررسی ویژگی ها و تاثیرات جهانی شدن اقتصاد 64 صفحه فایل ورد

پروژه و تحقیق آماده: بررسی شاخص های اصلاح ساختار اقتصاد و خصوصی سازی و نظریه مقداری پول و معما

پروژه و تحقیق آماده: بررسی اندازه وعملكرد دولت و رشد اقتصادي و نرخ رشد GDP – شامل 58 صفحه فایل

پروژه و تحقیق آماده: تحليل درجه باز بودن مالي و تجاري روي توسعه مالي ايران و شرکاي تجاري (2009

پروژه و تحقیق آماده: بررسی و نمايش سيگنالهاي VAG با استفاده از تبديلات زمان فركانس

پروژه و تحقیق آماده: بررسی انواع شبکه های کامپیوتری و مدلهای مختلف آنها 40 صفحه فایل و

پروژه و تحقیق آماده: بررسی امنیت در لینوکس و مقایسه امنیت در ویندوز و لینوکس – 39 صفحه فایل ور

پروژه و تحقیق آماده: بررسی متالورژی پودر آلومینیوم و مراحل مختلف تهیه متالورژی پودر 1

پروژه آماده: پروژه دفترچه تلفن با زبان دلفی Delphi

پروژه و تحقیق آماده: نرم افزار مدیریت فروشگاه مواد غذایی برای مهندسی نرم افزار به همراه فرم های

پروژه و تحقیق آماده: تشخیص هویت و بیومتریک هوشمند 54 صفحه PDF

پروژه و تحقیق آماده: بررسی و مطالعه وجوه نقد برای رشته حسابداری 83 صفحه فایل ورد

پروژه و تحقیق آماده: محاسبات عایقی خطوط انتقال نیرو 20 صفحه PDF

پروژه و تحقیق آماده: بررسی تاثیر رفتار شهروندی بر بهره وری نیروی انسانی در استانداری مازندران

پروژه و تحقیق آماده: بررسی و مطالعه جهاد اقتصادی و اصلاح الگوی مصرف 59 صفحه فایل ورد

پروژه آماده: بازی کاشی با زبان جاوا اسکریپت – با فرمت JavaScript

پروژه و تحقیق آماده: مهندسی معکوس یک دستگاه سبزی خرد کن خانگی 15 صفحه فایل PDF

پروژه و تحقیق آماده: بررسی تاثیر مدیریت زمان بر پیشرفت تحصیلی دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور

پروژه و تحقیق آماده: بررسی تأثیر نگرش دینی ( مثبت و منفی ) بر تفکر انتقادی دانشجویان دانشگاه آز

پروژه و تحقیق آماده: بررسی و مطالعه وضعیت اجتماعی و اقتصادی زنان سرپرست خانوار 58 صفح

پروژه درس مقاوم سازی و بهسازی سازه ها آسیب پذیری و بهسازی لرزهای سازه ها ساخ

پروژه آماده: بررسی پارامترهای موثر بر روی ستونهای HSC بتن آرمه با فولاد محصور شده– 42 صفحه فاي

پروژه آماده: بررسی تاثیر مقاومت کششی فولاد نرم EGS در برابر بارهای جانبی 103 صفحه فاي

پروژه آماده: بکارگیری مدل خمیری خسارت جهت مدلسازی اندرکنش سیمان و سنگ دانه درآباکوس 11

پروژه آماده درس ﻃﺮح رﻳﺰي واﺣﺪ ﺻﻨﻌﺘﻲ: ﻃﺮح رﻳﺰي ﻛﺎرﺧﺎﻧﻪ ﺗﻮﻟﻴﺪ پلوپز 50*50 والا صنعت‬‬‬‬‬

پروژه آماده: طراحی ساختمان 5 طبقه با استفاده از کریر carrier به همراه محاسبات و فایل های نرم ا

پروژه آماده: بررسی مدلهای ساختمانی بتن و معادلات رفتار خمیری 31 صفحه فايل PDF

پروژه سیستم های خبره: تبديل حرف به صدا در زبان فارسی به كمك شبكه های عصبی پرسپترون چندلايه ای

پروژه آمار آماده: بررسی آماری رابطه میان سن اسب و علوفه مصرفی 11 صفحه فایل ورد

بررسی عوامل موفقیت و شکست پروژه های IT در سازمانها 46 صفحه فایل ورد wor

پروژه و تحقیق آماده بررسی جنبه ها و ماهيت و دلايل و ابعاد رجعت در تاريخ اسلام 36 صف

پروژه و تحقیق آماده پیرامون اعتماد به نفس 21 صفحه فایل ورد word

پروژه و تحقیق جامع پیرامون بيماري ايدز 70 صفحه فایل ورد word

پروژه / تحقیق آماده: چگونه کودکم را به درس خواندن علاقه مند کنم؟ 124 صفحه فایل

پروژه / تحقیق آماده: بررسی ناهنجاری های کروموزومی در پستانداران انسان 33 صفحه

پروژه / تحقیق آماده: بررسی سقف های کوبیاس (کوبیاکس) سقف های مجوف بادکنکی – 22 صفحه

پروژه / تحقیق آماده: بررسی مدیریت جهادی در آموزش و پرورش (موانع و چالش ها و راهکارها)

پاورپوینت آماده: پروژه آشنايی با معماری معاصر – بررسی زندگینامه و آثار دانیل ليبسکيند

پاورپوینت آماده: پروژه درس تاریخ علم نورشناسی از دیدگاه ابن هیثم 34 اسلاید

بررسی اصول سرپرستي – مدیریت پروژه 100 اسلاید

پاورپوینت آماده: پروژه فضای سبز – گیاهان مورد استفاده در فضای سبز 273 اسلاید

پاورپوینت آماده: پروژه درس حفاظت آب و خاك بررسی تاثیر تغییر اقلیم بر روی فرسایش خاک

پاورپوینت: بررسی انواع هورمون هاي گياهي پروژه درس زراعت و اصلاح نباتات

پروژه آماده رشته کامپیوتر بررسی و به روز رساني فروشگاه Online بسیار کامل و جامع

پروژه درس طراحی صنعتی 1 (فرآیند طراحی) با موضوع طراحی برای فضاهای پرت و کنجها .

پروژه درس طراحي معماري 1 ، بررسی معماری و بنای پروژه مسكوني hollain hof

دانلود پروژه آماده روستا: بررسی جامعه شناسی و ابعاد مختلف روستای ریاب شهرستان گناباد

دانلود پروژه روش تحقیق، بررسی نقش قرآن در ابعاد گوناگون زندگی فردی و اجتماعی

دانلود گزارش کارآموزی در شرکت سرمایه گزاری شمال شرق (پروژه شاه بلوط) با موضوع ساخت و ساز مجتمع

دانلود تحقیق درسی با موضع کسوف و خسوف، مناسب برای ارائه پروژه کلاسی

دانلود پروژه كارآفريني پرورش ماهي قزل آلا و اصول تغذيه و غذادهي در پرورش ماهي قزل آلا

دانلود پروژه درس اصول و مبانی شهر سازی با موضوع بررسی آثار باستانی شهر اردکان

بررسی نقش نيروگاههاي آبي در پروژه های برقابي و مطالعه موردی سد کارون 3

پروژه درس آزمایشگاه مدارهای منطقی ، كنترل كننده هاي برنامه پذير PLC

پروژه آماده روستا، بررسی جامعه شناسی روستای خرگرد شهرستان خواف

پروژه درس آشنایی با معماری جهان، بررسی معماری سبک گوتیک و آثار برجسته سبک گوتیک

پروژه ارزشيابي مهارت شغلي جهت مدیریت یک آموزشگاه کامپیوتر

پروژه روش تحقیق، راههايي جهت ايجاد علاقه و شوق در دانش آموزان به درس تاریخ

پروژه درس آزمايشگاه مدار منطقي، شناخت كاربردي Iptable

دانلود پروژه آماده روستا: بررسی جامعه شناسانه روستای قپانوری استان لرستان

بررسی انواع روش های تغذيه مصنوعي چاه همراه با نمونه موردی پروژه تغذيه مصنوعي چاههاي آب ن

پروژه آماده آمار، ميزان علاقه مندي دانش آموزان سال اول دبيرستان به درس رياضي همراه با نمون

دانلود پاورپوینت: پروژه درس اصول مديريت و تئوري سازمان، بررسی مديريت دانش

دانلود پاورپوینت: پروژه درس ميوه هاي گرمسيري ونيمه گرمسيري، بررسی مشخصات و تغذیه و کشت مركبا

دانلود پاورپوینت: پروژه درس اصول ترويج، بررسی جامع شرایط کشت و زراعت سيب زميني

پروژه درس معماری اسلامی، بررسی معماری سبک خراسانی

پروژه درس انسان ، طبیعت و معماری، بررسی رابطه شهر و روستا و کالبد و بافت روستا ها

پروژه درس روستا، بررسی بافت و ساختار جامعه شناسی روستای بالاجاده در دامنه‌ شمالي البرز

بررسی انواع و صدور بیمه و بررسی پروژه تأسيس دفتر بيمه

اسناد ارزيابي توان اجراي كار در پروژه جمع آوری فاضلاب شهر سبزوار

مروری بر پروژه سمند بهينه

پروژه رای گیری الکترونیکی

بررسی فنی پروژه احداث نیروگاه زباله سوز

بررسی پروژه تولید برد الکترونیکی

بررسی پروژه كارآفريني هدفون ميكروفون دار

بررسی مدیریت پروژه و فرآیندهای ان و برنامه ریزی پروژه

بررسی پروژه کار آفرینی تولیدی پوشک

بررسی پروژه تاسیس آموزشگاه کامپیوتر و مراحل آن

بررسی پروژه جا لیوانی جهت نصب در اماکن عمومی

آشنایی با پروژه علمی مشعل در چین و اجرا و توسعه آن

دانلود پاورپوینت: پروژه درس مرمت ابنیه، بررسی خانه امیر لطیفی، شهر گرگان

بررسی پروژه هارپ HAARP و کاربردها و آنتن های هارپ (HAARP)

پروژه رشته حسابداری بررسی سیستم سهام شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار

پروژه درس استراتژي نظامي قدرتهاي بزرگ با عنوان بررسی كارايي بازدارندگي هسته اي و تأثيرات سياسي تسليح

دانلود پاورپوینت: پروژه درس طراحی معماری، بررسی معماری و پلان های مجتمع فرهنگی هنری مشهد

پروژه آماده آمار: بررسی تاثير و نقش موسيقي بر كاهش اضطراب

پروژه درس تجزيه و تحليل سيستمها ( قوطي سازي )

پروژه درس درك و بيان، بررسی معماری و بنای برج بین الملل تهران

پروژه رشته حقوق جزا و جرم شناسی با موضوع قرار بازداشت موقت در حقوق کیفری ایران و اسناد بین¬المللی

دانلود پروژه درس مربوطه مديريت تطبيقي (بررسی ابعاد فرهنگي اجتماعي و سیاسی و نظامی کشور ترکیه)

پروژه آماده رشته معماری ، باهاس ، کولهاس ، لوکوربوزیه

دانلود پروژه درس صنایع گوشت وشیلات با موضوع بررسی فلور ميکروبي و ماهي تخميري

پروژه درس اصول و مبانی شهر سازی، بررسی بناهای تاریخی اردکان

پروژه درس طراحي فرودگاه

پروژه درس انسان، طبیعت، معماری / بررسی معماری محیط و ارتباط آن با استرس و تاثیر معماری محیط بر استرس

پروژه آماده درس مرمت (كاخ گلستان)

دانلود پاورپوینت: پروژه آشنای با معماری جهان، بررسی زندگینامه و آثار فرشید موسوی

پروژه درس کاربرد بسته های نرم افزاری: بررسی فرآیند ساخت گیتار و سنتور و کاربرد چوب در ساخت آنها

دانلود گزارش کار آموزی رشته عمران در شرکت سرمایه گزاری شمال شرق (پروژه شاه بلوط) با موضوع ساخت وساز

پروژه آماده روستا ، بررسی روستای مایان از توابع دهستان طرقبه شهر مشهد

پروژه درس بیوشیمی فیزیک ، تشریح و تحلیلی از جنبه های فلسفی قوانین ترمودینامیک

پروژه رشته علوم تربيتي آموزش و پرورش كودكان عقب مانده ذهني با موضوع تدريس در مقطع ابتدا ئي

پروژه درس اصول و مبانی شهر سازی ، بررسی بناهای تاریخی شهر اردکان استان یزد

پروژه مالي آماده بررسی اصول و طراحي سيستم انبارداري

پروژه آماده درس اجزاء ماشين ، تحليلي بر آزمونهاي مجموعه بوستر

پروژه آماده فيزيك | بررسی انواع روش ها و فیلترها جهت کاهش آلودگی های رادیواکتیو

پروژه درس آشنایی با معماری اسلامی بررسی معماری و بنای مدرسه و مسجد آقا بزرگ

بررسی مراحل پروژه اجراي يك سازه آپارتماني

پروژه طرح توجيهي نصب و راه اندازي كارخانه كيك و كلوچه

بررسی مدیریت پروژه و جنبه های زمان و برنامه ریزی و کنترل هزینه و ... آن و جزئیات هر یک

شرح مسئله و مستند سازی پروژه طراحی شبکه های محلی مجازی ( اختصارا در این مقاله، شبکه های مجازی یا

طراحي خطوط انتقال و ايستگاههاي پمپاژ مربوط به پروژه آبرساني به شهر گناباد

پروژه رشته علوم سیاسی: بررسي روابط دو جانبه ايران و پاكستان و تاثیر آن بر مسایل خاور ميانه و ش

پروژه جامع اصول و نکات پرورش ماهی – بسیار جامع

پروژه آماده راهسازي با موضوع روكشكاري در جاده ها و راه ها

ی مديريت پروژه و مدل سازي سيستمي فرآيند به همراه نمونه موردی شركت كارينو تولید کننده دستگاه های خشک

پروژه درس سرپرستي واحد هاي كسب و كار كافي نت

دانلود پروژه درس نقد و بررسي متون تاريخي راحه الصدور و آيه السرور راوندي

پروژه آماده درس تمرين معلمي: بررسی عوامل مؤثر بر يادگيري دانش آموزان

بررسی اكوتكنولوژي و سيستم وتيور و پروژه های مرتبط با آنها

پروژه آماده محاسبه بارهای وارده بر ساختمان فولادی با سیستم قاب خمشی فولادی – بسیار کامل – طراحی

پروژه درس فلزات در پزشكي بررسی آلياژهاي حافظه دار و کاربرد آنها در پزشکی

پروژه آماده انبارداری – بررسی سیستم های انبارداری و مراحل مختلف آن

مديريت و مديريت رفتار سازمان و مديريت و رهبري بهينه تر رفتار سازماني در پروژه ها

پاورپوینت بررسی حمام گنجعلی خان کرمانی - همراه با هدیه ویژه

پاورپوینت بررسی معماری تخت جمشید - همراه با هدیه ویژه

پاورپوینت بررسی معماری همساز با اقلیم - همراه با هدیه ویژه

پاورپوینت بررسی و معرفی معماری روستای ماسوله - همراه با هدیه ویژه

پاورپوینت بررسی و معرفی معماری روستای کندوان - همراه با هدیه ویژه

بررسی شركت ايران خودرو ديزل و تشکیلات آن و بررسی پروژه BOM

پاورپوینت آماده مهندسي ارزش چيست و چگونه در يك پروژه اجرا مي شود؟

پاورپوینت آماده بررسی مديريت پروژه و مبانی آن

بررسی پروژه تاسیسات حرارت و برودتی

بررسی مرال ساخت و ا اجراي يك پروژه ساختماني

بررسي پروژه سينك ظرفشويي و کارخانه و تولید آن و مروری بر آنالیز فنی و عملی و فاکتورهای انسانی

بررسی شركت بین المللی توسعه مهندسی پارس جنوبی و تاسیسات و پروژه های آن

بررسی شرکت بلندپایه و معرفی پروژه احداث سازه، تأسیسات و معماری ایستگاه B4 متروی تهران

بررسی پروژه توليد چالت چوبي و توجیه اقتصادی و فنی آن

بررسي انبار داري و مراحل و وظايف آن و بررسي پروژه مالي

بررسي پروژه توليد و فروش گردو و ساختار مالي و ارکان شرکت

بررسي وضعيت و سيماي كشاورزي شهرستان مشهد و مروري بر پروژه کنترل سيلابهاي رود خانه کشف رود (پخش

پروژه آماده: مدلسازي و كنترل مبدل هاي الكترونيك قدرت با استفاده از تئوري سيستم هاي هيبريد

پروژه آماده: تحليل و بررسي پارامترهاي موثر بر طول عمر ابزار برشي

پروژه آماده: كاربرد هستان شناسي و وب معنايي و روش هاي ارزيابي معماري نرم افزار

پروژه آماده: بررسی جامع فرآیندهای میکروماشینکاری

پروژه آماده: بررسی انواع متدولوژی مهندسی مجدد و تاریخچه و کاربرد آن

پروژه آماده: مدلسازي و تحليل و صحت سنجی یک اسلب بتنی در نرم افزار آباکوس

پروژه آماده: بررسی انواع مبدل های حرارتی مارپیچ

پروژه آماده: بررسی نظام مهندسی ارزش به همراه نمونه موردی بکارگيری نظام مهندسی ارزش در پروژه های

پروژه آماده: بررسی و مقایسه مدیریت و بهره وری نیروی کار و اخلاق کار و کیفیت خدمات در شرکت های خص

پروژه آماده: مطالعه و بررسی استفاده از پوست سخت پسته به عنوان تقویت کننده در کامپوزیت ها

پروژه آماده: مشخصه¬سازی نانوکامپوزیت های نانوکلی سیمان با الیاف کنف

پروژه آماده: بررسی مديريت منابع در رايانش ابري و مقايسه محاسبات ابري با محاسبات مشبک

پروژه آماده: بررسی مديريت ترافيک در شبکه

پروژه آماده: بررسی مدیریت انرژی در خودروهای هیبریدی

پروژه آماده: اصول و چارچوب برون¬سپاری فعالیت های فناوری اطلاعات (IT)

پروژه آماده: مبلمان شهری و فضاهای شهری و تاثیر اقلیم بر طراحی شهری در ایران

پروژه آماده: بررسی مدل های تعالی سازمانی (EFQM)

پروژه آماده: بررسی و کشف ناهنجاری و تشخیص نفوذ در شبکه های کامپیوتری

پروژه آماده: معرفی کامل و بررسی ویژگی ها و راه های تشخیص باکتری لژیونلا

پروژه آماده: بررسی لحیم کاری سخت آلیاژهای آلومینیوم سری 3000 و پارامترهای موثر در آن

پروژه آماده: بررسی انواع کلکتورهای خورشیدی solar colector

پروژه آماده: بررسی و مدل سازی تخلیه الکتریکی در عایقهای الکتریکی

پروژه آماده: بررسی روش های کاهش و صرفه جویی انرژی در ساختمان

پروژه آماده: شبکه حسگر بی سیم و بررسی کدینگ شبکه در شبکه های حسگر بی سیم

پروژه آماده: بررسی انواع مبدلهای حرارتی لاملا

پروژه آماده: کاربرد تحلیل تشخیص خطی (linear discriminant analysis) در تفکیک گندم از سایر محصولات

پروژه آماده: بررسی و کاربرد پلی کاپرولاکتون (PCL) در مهندسی بافت

پروژه آماده: بررسی و کاربرد ارگونومی در طراحی خودرو

پروژه آماده: بررسی فناوريهاي نوين در صنعت کمک فنر خودرو

پروژه آماده: بررسی و کاربرد فلایویل یا چرخ طیار و نحوه کار آن

پروژه آماده: فناوری MEMS و بررسی کاربرد MEMS در فناوری های نوین

پروژه آماده: مطالعه و بررسی فنی و اقتصادی ميادين و چاه های هوشمند نفتی

پروژه آماده: بررسی انواع حسگرها و فشارسنج های پیزوالکتریک

پروژه آماده: فرکانس هاي تراهرتز و اصول و مفاهيم بکارگيري فرکانس هاي تراهرتز

پروژه آماده: کاملترین فایل بررسی جامع انواع فرآیندهای ماشینکاری غیر مرسوم و غیر سنتی

پروژه آماده: فرآيند ماشينکاري الکتروشيميايي (ECM) و پارامترهاي موثر در آن

پروژه آماده: بررسی فرآیند اسپینینگ یا فلوفرمینگ (Flow Forming)

پروژه آماده: بررسی طراحی یک نرم افزار مترجم هوشمند با تکنیکهای پردازش صوتی

پروژه آماده: بررسی و طراحی یک واحد تولید اسید سولفوریک

پروژه آماده: بررسی طراحی و ساخت ترکیب کننده و مقسم فضایی توان

پروژه آماده: بررسی طراحي و ساخت ميکروگريپر (گیره) با استفاده از سيم هاي آلياژهاي حافظه دار

پروژه آماده: بررسی و کاربرد سیستم های مانیتورینگ سنسورهای هوشمند در کارخانه سیمان

پروژه آماده: بررسی و طراحی مکانیزم های تغذیه کننده کاسه ای ارتعاشی و تاثیر پارامترهای مختلف

پروژه آماده: اصول طراحی سردخانه و شبیه سازی نرم افزاری و طراحی و محاسبات یک سردخانه 4000 تنی

پروژه آماده: بررسی و طراحی ارگونومیک صندلی خودرو

پروژه آماده: بررسی سیستم های غیر خطی با استفاده از شبکه عصبی نوع GMDH تلفیقی با فیلتر کالمن

پروژه آماده: شیوه های اطفا حریق در هواپیما و شناسایی مکانهای مستعد آتش سوزی

پروژه آماده: شیوه های اطفا حریق در هواپیما و شناسایی مکانهای مستعد آتش سوزی

پروژه آماده: بررسی شبکه تورهای ادراکی و رایانش ادراکی

پروژه آماده: بررسی شبکه بر روی چیپ یا تراشه

پروژه آماده: بررسی سیستمهای کنترل عصبی فازی (ANFIS)

پروژه آماده: بررسی و مقایسه سيستم هاي مديريت محتوا و ساخت سيستم مديريت محتواي ساده با php

پروژه آماده: بررسی تاریخچه و مزایا و مدلسازی سیستمهای مدیریت هوشمند ساختمان BMS و مصرف انرژی برق

پروژه آماده: بررسی سرریزهای نیلوفری و پارامترهاي هيدروليكي جريان و تحلیل دینامیکی سرریز نیلوفری

پروژه آماده: بررسي ژن تراپي Gene Therapy و ژن درماني در بيماريهاي ميتوکندريايي

پروژه آماده: بررسي فرآيند ژل ريسي الياف پلي اتيلن سنگين و اثر پارامترهاي ژل ريسي روي ساختار اليا

پروژه آماده: بررسي زمان بندي جرثقيل هاي بارگيري و سيستم تخليه و بارگيري انبار

پروژه آماده: بررسي روش محاسبه ضريب رفتار و ارزيابي ضرايب رفتار سازه ها

پروژه آماده: بررسي روش حفاظت كاتديك در پيشگيري از خوردگي در صنايع نفت و گاز

پروژه آماده: بررسي جامع انواع روش هاي توليد قطعات فلزي (تراشکاري ريخته گري شکلدهي)

پروژه آماده: بررسي انواع مراحل و روش هاي تهيه چاي خشک

پروژه آماده: بررسي روش ها و فرآيندهاي رنگبري و رنگرزي در پارچه هاي پلي استر

پروژه آماده: بررسي مفهوم همبستگي و رگرسيون غير خطي

پروژه آماده: بررسي کاربرد شبکه و PLC در اتوماسيون و رباتيک

پروژه آماده: بررسي انواع مختلف ربات هاي جديد با قبليت هاي مختلف

پروژه آماده: بررسي رايانش ابري (محاسبات ابري) در شبکه هاي اجتماعي social networks

پروژه آماده: بررسي انواع راکتورهاي شيميايي

پروژه آماده: بررسي نحوه عيب يابي سيستمهاي انژکتوري با استفاده از دستگاه دياگ

پروژه آماده: بررسي دهکده‌هاي توريستي در ايران همراه با نمونه موردي

پروژه آماده: بررسی سیستم های حمل و نقل و ترافیک

پروژه آماده: بررسی حفاری مکانیزه تونل مترو (T.B.M)

پروژه آماده: بررسی جوشکاری فولاد ساده کربنی به فولاد زنگ نزن آستنیتی به روش توپودری (flox cord)

پروژه آماده: بررسی جوشکاری فولاد ساده کربنی به فولاد زنگ نزن آستنیتی به روش توپودری (flox cord)

پروژه آماده: بررسی فرآیند جوشکاری زائده ای (STUD WELDING)

پروژه آماده: بررسی فرآیند جوشكاري انفجاري در فلزات

پروژه آماده: بررسی جابجایی آزاد روی صفحات مسطح و نقش عدد گراشوف در جریان های آرام و آشفته

پروژه آماده: بررسی تکنولوژي هاي نوين در صنایع ساخت تاير خودرو

پروژه آماده: بررسی تکنولوژی دوربینهای نظارت تصویری (کنترل سرعت ترافیک)

پروژه آماده: بررسی مکانیزم های تعيين موقعيت و شرايط خودرو به کمک کامپيوتر VANET

پروژه آماده: بررسی روش های تشخیص هویت با استفاده از ویژگی کف دست و عنبیه چشم

پروژه آماده: بررسی تست¬های غیر مخرب بدنه کشتی و تست¬های آلتراسونیک و رادیوگرافی پیشرفته

پروژه آماده: بررسی شبیه سازی عددی اثر ملحقه های یا زائده های دیسکی بر طول ورودی جریان در لوله

پروژه آماده: بررسی انواع تست هاي مدارهاي مجتمع منطقي مدارهای IC

پروژه آماده: بررسی تست هاي ژئومتري (هندسي) در ماشين هاي فرز

پروژه آماده: تدوین دانش فنی پیرامون پروسه مکانیکال فرآیند فرآوری مس از زمان استخراج معدن تا تولی

پروژه آماده: تدوين استراتژي زنجيره تأمين صنعت فولاد ايران با استفاده از تحليل پويايي سيستم‌ها

پروژه آماده: تحليل نظري خنک کردن غير مستقيم سيستم با ورودي هوا تا پايين تر از دماي نقطه شبنم

پروژه آماده: بررسی عددی لایه های مرزی آشفته بر روی صفحات صیقلی و زبر

پروژه آماده: شناسايي و حل بن‌بست‌های چند چرخه‌ای در سیستم‌های توزیع‌شده

پروژه آماده: بررسی و تحليل ارتعاشات در ورق هاي کامپوزيتي و ورق های کامپوزيتي با الياف حافظه دار

پروژه آماده: تجزیه و تحلیل نوآوری های سیستم نمک زدایی آب با استفاده از حرارت خورشیدی

پروژه آماده: بررسی ماده تالک و استفاده از آن در مهندسی سرامیک

پروژه آماده: تاریخچه آموزش کتابداری در کشورهای مختلف و ایران

پروژه آماده: بررسی تاثیر هندسه ابزار برشی بر تنش پسماند در فرآیند تراشکاری

پروژه آماده: بررسی پیل های فتوولتائیک سلول های خورشیدی فتوولتائیک پلیمری

پروژه آماده: بررسی مبانی تئوری الاستیسیته مواد پروالاستیک

پروژه آماده: تحليل عددي انجماد سريع پوست با استفاده از معادلات هذلولوي انتقال حرارت رسانايي

پروژه آماده: بررسی سیستم های تشخیص و رفع بن بست در سیستم های توزیع شده

پروژه آماده: بررسی تصفیه پساب های نفتی به کمک روش میکرو فیلتراسیون

پروژه آماده: بررسی سیستم پارک اتوماتیک و خودکار خودرو و استفاده از سیستم فازی جهت پار اتوماتیک خ

پروژه آماده: بررسی بیماری کیست هیداتیک و واکسن EG95

پروژه آماده: بررسی و بهینه سازی محورهای دوار با استفاده از روش های الگوریتم ژنتیک

پروژه آماده: تحليل حساسيت و مطالعه پارامتري مدل توسعه داده شده انرژي در پيل سوختي با غشاء مبادله

پروژه آماده: بررسي تطبيقي رشته كتابداري در كشورهاي انگلستان، كانادا و آمريكا با ايران

پروژه آماده: بررسی میزان مشکلات پیاده سازی و اجرای پرونده الکترونیک سلامت (EHR)

پروژه آماده: بررسی و مطالعه کانال های مخابراتی GSM

پروژه آماده: بررسی فرایند کشش عمیق دو فلز غیر هم جنس به روش اجزا محدود با استفاده از نرم افزار آب

پروژه آماده: بررسی پارامترهای موثر در فرآیند ماشینکاری به روش جت آب (واتر جت)

پروژه آماده: بررسی و بهينه سازي پارامترهای موثر در استحکام خمشی تيرهاي آی شکل (I Shape)

پروژه آماده: بررسی و بکارگیری مواد هوشمند در ساختمان های مقاوم به زلزله

پروژه آماده: بررسی جایگاه برند سازی صنایع خودروسازی داخلی ایران در بازاریابی جهانی

پروژه آماده: بررسي ساختار و کاربرد سازه هاي کامپوزيتي مشبک

پروژه آماده: بررسی تولید پشم در استان کهگیلویه و بویراحمد

پروژه آماده: بررسي تاثير موليبدن بر خواص خستگي فلز جوش با الکترود E8010 p1

پروژه آماده: بررسی پارامترهای موثر بر فرایند اسمز معکوس و فرآیندهای غشایی و میکروفیلتراسیون

پروژه آماده: مدل‏هاي توسعه صنعت خودرو و بررسی استراتژی توسعه صادرات صنعت خودرو در ایران‎

پروژه آماده: بررسی گردشگری و امنیت در ایران

پروژه آماده سرامیک در بتن های ساختمانی بررسی خواص مهندسي بتن حاوي تركيب سراميك و آجر ضايعات

پروژه آماده: برسی باتری های نیکل متال هیدرید و مقایسه با باتری های نیکل کادمیوم و لیتیوم یون

پروژه آماده: مهندسی سیستم مبتنی بر مدل (MBSE ) و بررسی ایمنی و امنیت نرم افزار زبان های برنامه س

پروژه آماده: بررسی ایمپلنت های مغز و اعصاب و ايمپلنتهاي دنداني و ارتوپدی

پروژه آماده: بررسی ایمپلنت مفصل ران و ایمپلنت هیپ مفصل بین ران و خاصره و ایمپلنت زانو

پروژه آماده: بررسی عملکرد و سیگنالینک لایه NAS در شبکه های مخابراتی نسل چهارم

پروژه آماده: معرفی اوراکل سولاريس و نصب سولاريس در ماشين هاي مجازي

پروژه آماده: بررسی مدارات کنترل و فرمان و ایمنی و برقی و موتورهای مورد استفاده در آسانسور و استان

پروژه آماده: بررسی آنتوسياتين ها در میوه های مختلف و تاثير آن بر سلامتي انسان

پروژه آماده: بررسی و طراحی آنتن های بال پهن و آنتن دوقطبی متناوب لگاریتمی

پروژه آماده: بررسی و معادلات حاکم بر انتقال حرارت از طریق دیواره ها و فین ها (پره ها) همراه با م

پروژه آماده: بررسی و معادلات حاکم بر انتقال حرارت از طریق دیواره ها و فین ها (پره ها) همراه با م

پروژه آماده: بررسی فرآیند تغيير شكل پيچشي تحت فشار شدید HPT آلومینیوم

پروژه آماده: امکان سنجي طراحي و ساخت چوب پلاستيک با استفاده از پرتودهي گاما

پروژه آماده: بررسی اصول انتقال حرارت (قانون فوریه قانون بولتزمن)

پروژه آماده: بررسی باتري هاي فلز مايع و سيستمهاي نوین ذخيره سازي انرژي

پروژه آماده: استفاده از روش FMEA در ارزيابي ريسک (مطالعه موردي: کارخانه قند نقش جهان)

پروژه آماده: استفاده از روش FMEA در ارزيابي ريسک (مطالعه موردي: بيمارستان گروه پزشکي شمس تبريز)

پروژه آماده: استفاده از روش FMEA در ارزيابي ريسک (مطالعه موردي: انبار مركزي شركت ملي پخش فرآورده

پروژه آماده: بررسی انواع استراتژي هاي فرزکاري سطوح انحنادار و مدلسازي اسکالپ در استراتژي هاي فرزک

پروژه آماده: بررسی استراتژی فازی برای کنترل خودرو های هیبریدی

پروژه آماده: بررسی استراتژي های بازاريابي همراه با نمونه موردی شرکت XYZ در حوزه مواد دارويي و شي

پروژه آماده: بررسی استانداردهای ایزو ISO و فرآیند تدوین و نگارش اهداف

پروژه آماده: شناسايي و طبقه‌بندي خاك و استاندادرهای طبقه بندی خاک و آزمایش هیدرومتری

پروژه آماده: بررسی روش های ازدیاد برداشت میکروبیولوژیکی MEOR و بکارگیری آن در مخازن

پروژه آماده: ارزیابی رفتار لرزه ای قابهای فولادی با مهاربندهای هم محور فولادی

پروژه آماده: بررسی پارامترهای موثر بر توان مصرفي در فرآيند شکل دهي تدريجي ورق

پروژه آماده: ارزيابي اقتصادي وسايل حمل‌ونقل جاده‌اي (مطالعه موردي: شهر مازندران)

پروژه آماده: بررسی انواع الگوریتم های پویای سخت افزار

پروژه آماده: بررسی معادلات حاکم بر ارتعاشات عرضی و مدلسازی المان های رشته حفاری عمودی

پروژه آماده: بررسي و تعمیر انواع آسیب های وارد بر سازه های کامپوزیتی و آناليز شکست تدريجي مواد ک

پروژه آماده: بررسی و ارزیابی توانمندی زمین گردشگری مکان های ژئومورفولوژیکی موجود در روستای کندوان

پروژه آماده: بررسی و تحلیل سیستم های هیدرولیکی با عملگر هیدرولیکی در شیرهای پروانه ای بزرگ

پروژه آماده: بررسی ارتباط میان امنيت و گردشگری

پروژه آماده: بررسی اهداف و تاريخچه و كاربرد ارگونومي

پروژه آماده: بررسی انواع دستگاه‏های آب‏شیرین‏کن‏های حرارتی

پروژه آماده: بررسی رفتار انواع سیستم های مختلف باربر در سازه های بلند در برابر زلزله

پروژه آماده: بررسی ماشين بردار پشتيبان SVM و عملکرد آن¬ها در مسائل مربوط به دسته بندي

پروژه آماده: بررسی و طراحی یک مبدل هوشمند آلتراسونیک و تحلیل المان محدود مبدل آلتراسونیک

پروژه آماده: بررسی ذخيره سازي انرژي سيستمهاي تبخيري مرکب و غیر مستقیم و تحليل کولر هاي تبخيري غير

پروژه آماده فیش برداری: با موضوع بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط و بزرگ شامل 20 فیش با فرمت ورد (

پروژه آماده: بررسی سيستم ارتباط و بايگاني پزشكي PACS و مقايسه با روش‌هاي تصويربرداري آنالوگ

پروژه آماده: بررسی نقش و کاربرد فناوری نانو در مهندسی صنایع

پروژه آماده: بررسی و مقایسه روش های دستی و انتقال رزین یا RTM در ساخت کامپوزیتها

پروژه آماده: تحلیل المان محدود پره توربین بادی و بررسی و بهینه سازی سطوح مقطع مختلف اسپار پره توربی

محدوديتهاي پروژه و نرم افزارها و طبقه بندی آنها و نگاهی بر محدودیتهای زمانبندی و مشکلات و فرص

آشنايي با سيستم عامل لينوكس و بررسی مجازی سازی و پروژه Xen

هزينه يابي كيفيت در پروژه ها و بررسی ساختار و دسته بندی هزینه های کیفیت

مدیریت تشکیلات پروژه و بررسی سازمان و دوره زمانی و مراحل آن

پروژه و تحقیق آماده: بررسی دلايل لزوم نبوت

پروژه مديريت صنعتي تجارت الكترونيك بررسی امنيت و پرداخت و ارتباط اينترنت با تجارت الكترونيك

بررسی هزينه يابي كيفيت در پروژه ها و تدوین ترازنامه هزينه هاي كيفيت

پروژه متره بر آورد اهميت شورا و نقش اجتماعي و سياسي و اقتصادي و فرهنگي شورا

پروژه رشته نقشه کشی صنعتی نقشه کشی در سیستم های مخابراتی

طرح توجیهی و کار آفرینی طرح پرورش ماهی

مديريت ترافيك شهری و نتایج استفاده از پروژه ICARO

بررسی رابطه از خود بیگانگی با خود کارآمدی کارکنان آموزش و پرورش

بررسی مهارت های زندگی در مثنوی معنوی مولوی

بررسی نحوه کار کردن موتور ماشین

بررسی رشته مهندسي مواد و متالورژي

بررسی تاثیرات ناشی از افزایش قیمت نفت

بررسی ارگونومي و اهميت آن در جامعه ( Ergonomy )

بررسی دیوارهای شیشه ای دو جداره و تاثیر آنها بر استفاده بهینه از انرژی

بررسی فلسفه های بزرگ کشور هند

بررسی چگونگی رفتارهای مناسب با كودكان

بررسی جایگاه و اهمیت اینترنت در تبلیغات تجاری محصولات

بررسی برنامه های مدیریت ریسک پروژه

بررسی موانع فرهنگي ارتقاء شغلي زنان

بررسی جامع گیاه خیار Cucumber و انواع آن

بررسی زندگینامه و آثار نیما یوشیج

بررسی شرایط نگه داری زرد آلو و نگه داری آن در سردخانه

بررسی علل بروز كمردرد و راههاي پيشگيري از آن

بررسی زیست شناسی كبوتر فاخته يا قمري صخره اي

بررسی فسيل ها و چگونگی ایجاد و تعیین عمر

بررسی عوامل موثر در توسعه کشاورزی

بررسی علمی پدیده خسوف و انواع کسوف (خورشید گرفتگی و ماه گرفتگی)

بررسی افترا به عفت یا قــذف از مجازاتهای مستوجب مجازات

بررسی توليد برق با استفاده از ميكروتوربين های توزيع

آشنايي با محيط نرم‌افزار Authorware (كامپيوتر برنامه‌نويسي)

بررسی ارتباط میان اقتصاد و بودجه

بررسی بصيرت و حفظ ارزش هاي انقلاب اسلامي

بررسی فرآیند جوش آرگون یا تیگ (TIG)

بررسی تهدید در ماده ۴۳ و ۶۶۸ یا۶۶۹

بررسی موانع و برنامه ها در مديريت مشاركت جو

بررسی ماشین آلات و فرآیند کنسرو سازی محصولات كشاورزي (سبزيها و ميوه ها و غلات و حبوبات )

کروز کنترل چیست و چگونه کار می کند

بررسی فن آوری و نگهداری محصولات کشاورزی

بررسی رفتار سدهاي مخزني عظيم هنگام وقوع زلزله و خسارتهاي ناشي از زلزله

بررسی جرم مستمر و تقسيم جرايم به آني و مستمر

پروپوزال آماده: بررسی میزان تاثیر حضور پزشکان متخصص قلب مقیم بر میزان کاهش مرگ ومیر بیماران

بررسي عملكرد سياست‌هاي حمايتي دولت در بخش كشاورزي ايران

بررسی ارزش و جایگاه زن در اسلام

بررسی شرايط كشت و طرز تهيه پنبه

بررسی انرژی امواج و جزر و مد

بررسی انواع سیمان و روش تولید سیمان

بررسی مراحل مختلف تولید کمپوست

تشخیص ژنتیکی قبل از لقاح

بررسی مکانیزم و سیستم ترمزهاي چندكاناله و ضدبلوكه ABS

بافت اسکلرانشیم و نقش آن در گیاه

بررسی نقش و جایگاه رسانه ها در ارتباط فرهنگي

نقش وجایگاه رسانه ها در ارتباطات فرهنگي

فرهنگ سازی ترافیک و مدیریت واحد شهری مطالعه موردی شهر مشهد مقدس

بررسی گیاه کدوی تخم کاغذی

بررسی معماری و بنای مجتمع تجاری الماس شرق

بررسی انواع فرآیندهای فرآوری شیر و تولیدات شیری

بررسی انواع دسته بندی و طبقه بندي خاك

بررسي مقاومت سدهاي مخزني بزرگ هنگام وقوع زلزله

تاثیر دمای پخت و زمان آن در میزان تردی و کلاژن در گوشت خرگوش

بررسی آفات مهم انباري انواع سوسک و شب پره و کنه

بررسی اثر گلخانه اي و پدیده گرم شدن زمين

کنترل غیر شیمیایی علفهای هرز در سیستمهای کشاورزی طبیعی

بررسی ناهنجاريهاي پا در طيور گوشتي و بوقلمونها

بررسی معماری بنای زیگورات چغازنبيل در استان ایلام

بررسی کشت گوجه فرنگی گلخانه ای

مقایسه احساس تنهایی و افسردگی در بین کاربران عادی و پرخطر اینترنت

بررسی نظام پيشنهادها

بررسی ضريب دراگ استوانه‌هاي مدور در جريان توربولانس جو (اتمسفر)

آشنایی با سوخت هيدروژن

بررسی تاثیر ريتم شبانه‌روزي بر عملكرد بي‌هوازي ورزشکاران

بررسی سبک های دلبستگی و ابراز وجود در دانش آموزان نابینا

بررسی و کاربرد گیاهان قندی در زراعت

بررسی گیاه مرزه

بررسی وضعيت اكوسيستم ايران

جايزه نوبل و بزرگان علوم مالي و اداري

بررسی انقلاب صنعتی و اختراعات ان دوره

بررسی سفته و نحوه مطالبه آن

بررسی زیانهای اجتماعی و اقتصادی اعتیاد و شناسايي علل و عوامل و پيشگيري از اعتياد

بررسی آلودگی صوتی و آلودگی صوتی در تهران

بررسی حسابداری تورمی و آثار تغییر قیمت ها

چگونه می توان لجبازی كودكان را درمان کرد

بررسی تاریخچه کشاورزی و آشنایی با ماشين آلات کشاورزي گاوآهن

بررسی مديريت کودي در گلزا عناصر پرمصرف

بررسی و آشنایی با مفاهیم خواص مکانیکی و فیزیکی و شیمیایی مواد

آموزش نکات و روش نگارش يك رزومه

بررسی روش های حفاظت از رطوبت خاك

پرورش گوساله و گاو شيري

بررسی گردشگری بین المللی

بررسی انواع و خواص گياه شناسي گیاه يونجه در ایران و جهان

بررسی ويژگيهاي چوب درختان جنگلهاي آمازون

گیاهان دارویی مبنی بر گیاهان اکوسیستم استان کردستان شهرستان سقز

بررسی علف های هرز جو و راه های مقابله با آن

بررسی سیستم خنک سازی ترانسها

بررسی تاریخچه روابط عمومی و روابط عمومی در ايران

بهبود كيفيت چوب به كمك پرتوگاما (چوب پلاستيك)

بررسی تكنولوژي fpga و نرم افزار QUARTUS II

گزارش بازديد از نمايشگاه بين المللي شيريني و شكلات

بررسی توپولوژی شبکه های LAN و جلوگیری از ویروسی شدن فلش ها

بررسی روند تحولات جمعیتی شهر ایلام در طی سی سال

بررسی نما در معماری دوره های مختلف بررسی مفهوم سنتي نما و سه متغير اصلي آن

بررسی جایگاه نثر فارسي در عهد صفوي

بررسی کود دهی و جوانه پاشی پسته و کاشت پسته در خزانه

دستورالعمل و نگهداري تلسكوپهاي بازتابي نيوتني

بررسی توليد الكتريسيته با كمك نيروى جزر و مد دریا

بررسی ویژگی ها و خواص انواع ويتامين‌ها و بيوفلاوين

بررسی پرورش و برداشت گیاه پنبه

بررسی انواع تاسیسات و ساختمانهای باغبانی و انواع گلخانه‌ها از نظر ساختمان و حرارتی

پاورپوینت آماده پروژه درس ماشين‌آلات بررسی مشخصات تراكتور مسي فرگوسن مدل 285

پاورپوینت آماده پروژه نقد عكس

پاورپوینت آماده پروژه فولاد پیشرفته بررسی سازه ای و رفتاری پل های معلق و پلهای ترکه ای

پاورپوینت آماده پروژه درس ريزپردازنده بررسی جامع تراشه PIC شام

پاورپوینت آماده پروژه رشته نقشه کشی معماری بررسی عایق کاری ساختمان

پاورپوینت آماده پروژه درس ماشین های راهسازی – بررسی اجزای سیستم بچینگ و طرز کار آن

پاورپوینت آماده پروژه درس مبانی معماری شهرسازی – بررسی کنسول و بالکن در ساختمان

پاورپوینت آماده پروژه درس جغرافی بررسی جاذبه‌های گردشگری کشور آمریکا

پاورپوینت آماده پروژه درس مقدمه اي بر مهندسي پزشكي بررسي ساختار سيستم اخذ داده

پروژه درس سينماتيك و ديناميك ماشين ها مكانيزم راه رفتن انسان و الگوگيري از آن در ساخت ربات هاي

پاورپوینت آماده پروژه روستا بررسی جامع روستاي فرخان شهرستان قوچان

پاورپوینت آماده پروژه درس روش های طراحی مهندسی – بررسی جامع ویژگی های انواع کوپلینگها

پاورپوینت آماده پروژه رشته تکنولوژی مواد غذایی – روش تهیه کنسرو هلو

پاورپوینت آماده بررسی صنعت راهسازي و تونل سازی پل سازی در کشور نروژ – تونل اسلو و پروژه كريفاست

پاورپوینت آماده پروژه درس آشنایی با معماری معاصر جنبش هنر و صنایع دستی انگلستان

پاورپوینت آماده پروژه تحليل سايت ميدان بار

پاورپوینت آماده پروژه آماده درس گرافيک کامپيوتري بررسي و مطالعه کاربرد هاي پردازش تصوير و پ

پاورپوینت آماده پروژه نقد بناي فرهنگي كتاب خانه كن خينستار

پاورپوینت آماده پروژه آماده نقد بنا – دارای تصاویر مفید

پاورپوینت آماده پروژه آماده مهندسي زلزله بررسی تاثیر زلزله بر سدهای خاکی – بسیار جامع

پاورپوینت آماده پروژه آماده معماري اسلامي – بررسی معماری و بنای قلعه والي (ايلام)

پاورپوینت آماده پروژه انواع مدارک مایکروسافت

پروژه درس عناصر و جزییات – بررسی جامع پنجره هاي دوجداره UPVC جهت کاهش انرژی در ساختمان

پاورپوینت آماده پروژه آماده روستا بررسی جامع روستــاي پشتيــر شهرستان صومعه سرا

پاورپوینت آماده پروژه راهسازی – بررسی انواع خرابی های جاده های آسفالت و مرمت آنها – بسیار جامع

پاورپوینت آماده پروژه راه سازي آثار اقتصادي و اجتماعي پروژه راه و راه‌آهن و روش‌هاي مهار فر

پاورپوینت آماده پروژه راه آهن – بررسی انواع تراورس و ریل در راه آهن

پاورپوینت آماده پروژه درس انسان و طبیعت و معماری – بررسی تقارن در معماری اسلامی

پاورپوینت آماده بررسی جامع مديريت و كنترل پروژه

پاورپوینت آماده پروژه کارآفرینی رشته مکانیک خودرو بررسی و تهیه طرح تولید صندلی پلاستیکی

پروژه مهندسی نرم افزار – بررسی اصول طراحي در سطح مؤلفه یا طراحي رويه اي – به همراه مثالی از زبان

پاورپوینت آماده بررسی فرآیند بلوغ سازمانی در مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات

پاورپوینت آماده پروژه رشته مدیریت تکنولوژی بررسی عوامل موثر بر نوآوری تکنولوژیک در موسسات ک

پاورپوینت آماده پروژه آماده با موضوع طراحي و ساخت

پاورپوینت آماده پروژه درس اصول نگهداری مواد غذایی بررسی انواع بسته بندی گوشت و مواد مصرفی آ

پاورپوینت آماده پروژه پیرامون گیاه انگــور – مناسب برای تحقیق درسی

پاورپوینت آماده پروژه درس انسان طبيعت معماري طراحي محيط و منظر

پاورپوینت آماده پروژه آماده طرح كسب و كار لوگو يا آرم تجاري

پاورپوینت آماده پروژه درس پايگاه داده پيشرفته

پاورپوینت آماده پروژه درس گرافیک کامپیوتر ماکرو مدیا فلشSWF و پیاده سازی اشکال گرافیکی در Flash

پاورپوینت آماده پروژه درس فیزیک فیزیک حالت جامد ابررسانا

پاورپوینت آماده بررسی مدیریت پروژه در RUP شا

پاورپوینت آماده پروژه درس کارگاه اجزاء مکانيکی نيروگاه منابع و روش های نوين در توليد برق و

پاورپوینت آماده پروژه درس ريزپردازنده – بررسی جامع تراشه و میکروکنترلر PIC برنامه نويسي به

پاورپوینت آماده پروژه درس کنترل و بیولوژی علف های هرز

پاورپوینت آماده پروژه درس برنامه ریزی حمل و نقل سیستمهای حمل و نقل هوشمند

پاورپوینت آماده جزوه برنامه ريزي و کنترل پروژه

پاورپوینت آماده مهندسي ارزش چيست و چگونه در يك پروژه اجرا مي شود

پاورپوینت آماده پروژه درس تئوری صف

پاورپوینت آماده مديريت پروژه بررسی چرخه عمر و سازماندهی و برنامه ریزی و کنترل پروژه

پاورپوینت آماده پروژه ارزیابی کار و زمان كارخانه طراحي مهندسي پولاد صنعت خودرو

پاورپوینت آماده پروژه اجرای سازه های بتنی و فلزی بتـن ریـزی در زیـر آب

پاورپوینت آماده پروژه درس انسان طبیعت معماری بررسی معماری دیجیتال

پاورپوینت آماده پروژه درس انسان طبیعت معماری آشنایی با معماری پایدار و معماری سبز

پاورپوینت آماده بررسی مدیریت پورتفولیوی پروژه PPM

پاورپوینت آماده پروژه درس ماشین آلات کشاورزی بررسی ساختار و عملکرد دیسک ها در خاکورزی

پاورپوینت آماده پروژه درس ماشین آلات کشاورزی – بررسی اجزا و کاربرد انواع گاوآهن

پاورپوینت آماده پروژه آماده روستا بررسی ابعاد مختلف و ساختار روستای انجیله واقع در استان قم

پروژه –پاورپوینت آماده درس معماري اسلامی بررسی خانه های تاریخی شهر تبریز تحلیل کالبدی خانه ها

پاورپوینت آماده بررسی اصول و اهمیت مبارزه با آفات گیاهی به وسیله حشرات

پاورپوینت آماده پروژه درس کاربرد فن آوری اطلاعات پزشکی الگوریتمهای ژنتیک – بسیار جامع

پاورپوینت آماده پروژه آماده درس مهندسي نرم افزار 1 ترسيم نمودارهاي سيستم بانكي

پاورپوینت آماده پروژه درس انسان طبيعت معماری معماري حيوانات و تاثیر آن بر معماری بشر

بررسي و ارزيابي نظريات جامعه شناسي انقلاب و ارتباط آن با انقلاب اسلامي

بررسی مفهوم کیفیت زندگی

بررسی انواع نابسامانيهاي زباني

بررسی فرآیند زبان آموزی و رشد زبان در کودکان

بررسی تاریخچه ورزش شنا

بررسی فتوسنتز تنفس و تنفس نوری در گیاهان عالی

بررسی انواع الگوهای برنامه ریزی

بررسی کاشت و داشت و برداشت درخت گردو

جایگاه و اهمیت برنامه ریزی از دیدگاه اسلامی

علت گرایش کشورهای درحال توسعه به سازمان تجارت جهانی چیست؟

بررسی پدیده فساد و شاخص های مختلف شفافیت مالی

بررسی تاثیر سبک ها و شیوه های فرزند پروری بر مشکلات رفتاری کودکان

بررسی ویژگی های انواع بتن های پلیمری Polymer Concrete

کشت و پرورش سبزي و صيفي جات در ايذه

بررسی انواع دردهای کلیه

بررسی انواع معیارهای انسانی برای سازندگی و خلاقیت

بررسی نقش و جایگاه مذهب در سلامت روان

بررسی جایگاه و نقش فسفر در متابولیسم گیاهان

ترویج کشاورزی بررسی ترویج کشاورزی در اندونزی و فیلیپین

بررسی عشق و محبت از دیدگاه اسلام

پروپوزال آماده: بررسی اثر تابش گاما و نوترون بر خواص فیزیکی نانوکامپوزیت ها

بررسی نقش و اهمیت تعریق در گیاهان

اضطراب و منشأ و علل اضطراب و انگيزه هاي آن

بررسی انواع بتن های مقاوم بتن های سبک و سنگین

پاورپوینت استفاده از اف آر پی frp در تقویت سازه - همراه با هدیه

دانلود طرح توجيهی خیار درختی

دانلود طرح توجیهی تهيه ماكاروني

دانلود کارآفرینی شرکت تولید کننده نرم افزار های رایانه ای

بررسی حسابداری پروژه مالی پیمانکاری و قوانین و مقررات آن و طراحی سیستم

آشنایی با پروژه و اصول سرپرستي، مدیریت و برنامه ریزی

پروژه / تحقیق آماده: بررسی نقش و جایگاه آب در معماری ایرانی-اسلامی – بسیار جامع


بررسی عایق کاری ساختمان 53 صفحه فایل ورد

پروژه / تحقیق آماده: بررسی ناهنجاری های کروموزومی در پستانداران انسان 33 صفحه

پروژه / تحقیق آماده: بررسی سقف های کوبیاس (کوبیاکس) سقف های مجوف بادکنکی – 22 صفحه

پاورپوینت مروری بر جنگ نرم و آسیبهای آن – 55 اسلاید

پاورپوینت آسیبهای شبکه های اجتماعی و مروری بر جنگ نرم و آسیبهای آن – 74 اسلاید

پروژه / تحقیق آماده: بررسی مدیریت جهادی در آموزش و پرورش (موانع و چالش ها و راهکارها)

پاورپوینت بررسی انواع عایق های حرارتی و صوتی و رطوبتی و آب بندی – 44 اسلاید

بررسی کاربرد و مزایا و تهدید در رايانش ابري و مهمترین خطرات در رایانش ابری Cloud Computing

تحقیق آماده در مورد بررسی نقش تبلیغات صحیح در افزایش فروش شرکت ها 21 صفحه فای

تحقیق آماده بررسی نقش شايسته سالاري در سازمانها و سرمايه فكري شايستگان 15 صفحه