سیستم های کنترل ترافیک سیستم مدیریتی حمل و نقل Scats|بهترین وب سایت کتاب،مقاله-tin-hat

سیستم های کنترل ترافیک سیستم مدیریتی حمل و نقل Scats

دانلود بهترین فایل سیستم های کنترل ترافیک سیستم مدیریتی حمل و نقل Scats
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل
سیستم های کنترل ترافیک سیستم مدیریتی حمل و نقل Scats

سیستم-های-کنترل-ترافیک-سیستم-مدیریتی-حمل-و-نقل-scats

سیستم های کنترل ترافیک در تمام شهرهای دنیا به کار می رود که تاثیر جریانات ترافیکی را بهبود دهد ، تعداد دفعات عبور و مرور را کاهش دهد و از محیط اطراف ، از طریق کم کردن مصرف سوخت ، استفاده کند / یکی از مهمترین و شایعترین کاربرد این سیستم ها ، کنترل میزان ترافیک است . این می تواند دسته بندی شود از کم یا زیاد کردن میزان زمان چراغ قرمز یا سبز ،با توجه به وجود ماشین ها تا همپایه کردن چراغهای سبز در تقاطع های نزدیک به هم در ورودی عمومی ( برای اینکه از ایستادن دائم و پی در پی ماشین ها جلوگیری شود ) و دخالت دستی در پاسخ به تصادفات غیر طبیعی ، مانند ترافیک که به خاطر تصادفات و یا اتفاقات عمومی بزرگ بوجود می آید این کار با استفاده از سنسورها ، که اطلاعات مورد چراغهای جاده را فراهم می کند و یک ساختار ارتباطاتی که تقاطع ها و مراکز هدایت ترافیک را به هم مرتبط می کند و همچنین در بعضی مواقع ( بخصوص شهرهای بزرگ) تنظیم کردن کامپیوترهای منطقه ی (RC) که تصمیم کنترل کننده برای بخش های اجرایی سیستم را می گیرد . به علاوه سیستم کنترل حمل و نقل ممکن است وسایلی به غیر از چراغهای ترافیکی ، مانند علائم پیغامی مختلف یا علائم کنترل سرعت مختلف را شامل شوند .

به طور سنتی ، لایه ارتباطی یستم کنترل حمل و نقل بر پایه اتصالات سیمی بوده که یا به صورت خصوصی و یا به اجازه اپراتورهای ارتباطی دولتی بود . در حالی که برای چند سال ، چنین خطوطی اهداف خود را به خوبی ایفا کردند ، چندین نقص را دارند  مانند انعطاف پذیری ، مشکل نصب در محیط های جدید ، در مواقع خاص راه حال های انتخابی ، برای محیط های خاصی قابل اجرا بود ، محل هایی که خطوط خصوصی یا دولتی انتخاب نبودند که این از ADSL  به GPRS گروه بندی می شد . به هر حال استفاده از شبکه دولتی برای کنترل حمل و نقل می تواند از مشکلات رنج ببرد مانند مانند ترس از تاخیر و موضوعات اعتمادی . این مشکلات به این حقیقت بر می گردد که در شبکه حمل و نقل عمومی ، کاربرد کنترل حمل و نقل عضوی از اطلاعات است و بنابراین منبع درآمدی برای اپراتورهای آن . بنابراین برای تولید کنندگان محرک های کمی است که سرویس خاصی را معرفی کنند که با قیمت رقابتی در جاده ها تطابق داشته باشد .

در سالهای اخیر ، توجه زیادی به شبکه حمل و نقل بدون سیم و استفاده آنها در کلان شهرها بوده است . سعی و تلاش در چند شهر بزرگ آمریکا(فیادلفیا ، نیوارلان و ...) در کل دنیا (تایوان) نشان داد که شبکه بدون سیم ، تکنولوژی است که می تواند با موارد و راه حل هایدیگر به خوبی رقابت کند . بیشترین تحقیق بر روی شبکه حمل و نقل بدون سیم در کلان شهر (MAWMN) برای بالا بردن نتایج انها بود که اینطور پیش بینی شده بود ه استفاده اصلی آنها برای عموم خواهد بود .

پروژه حمل و نقل و ارتباط جاده ای (Starcomm) در ICT ملی استرالیا (NICTA) در آگوست 2005 آغاز شد و پروتکل هایی را مورد بررسی و پیشرفت قرار دادند که امنیت و اعتماد را افزایش دهد و مشکلات سیستم حمل و نقل را کاهش دهد و بنابراین آنها را قادر سازد که به عنوان لایه ارتباطی سیستم کنترل حمل و نقل به کار روند . باید توجه شود که Starcomm یکی از قسمت های پروژه star است که سعی می کند انواع تراشه های سیستم کنترل حمل و نقل ار افزایش دهد . یک سیستم آزمایشی بدون سیم در اولین مرحله پروژه ساخته شد که مسیرهای تحقیقی گفته شده را آسانتر کند . ما معمولا اندازه ها را از آزمایشات جمع می کنیم که فاکتورهایی که بیشترین تاثیر را بر روی کیفیت سیگنال و انجام شبکه دارند را بفهمیم . اطلاعات اندازه گیری شده به ما اجازه می دهد که دیدی مهم در مورد تناسب تکنولوژی های رادیویی محتلف داشته باشیم .

سیستم مدیریتی حمل و نقل Scats

این سیستم توسط منع حمل و نقل جتده ایی توسعه و نگهداری شده هدف اصلی آناین بود که در زمان واقعی سیگنالهای زمان را در پاسخ به تنوعات در ظرفیت سیستم و خواست های حمل و نقلی ، تنظیم کند . نسل معمولی Scats نه تنها سیگنالهای کنترل کننده ترافیکی را متصل می کند بلکه انواع گسترده ایی از ابزارهای کنار جاده ایی مانند جستجوکننده وسایل ، جستجوکننده مه ، دوربین های تلویزیونی مداربسته (CC TV) و .. را به هم متصل می

دانلود فایل

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل


کلمات کلیدی: سیستم های کنترل ترافیک سیستم مدیریتی حمل و نقل Scats

مطالب مرتبط

سیستم های کنترل ترافیک سیستم مدیریتی حمل و نقل Scats


بررسی معلولیت جسمی و حرکتی ( ناشی از فلج مغزی ) و هوش بهرکودکان

بررسی تأثیر دو نوع برنامه گرم کردن منتخب 10 و 15 دقیقه ای بر غلظت اسید لاکتیک خون

بررسی تغییرات متابولیسم گلوکز ناشی از کاربرد توام رژیم غذایی پرچرب و استرس حاد غیر قابل اجتن

بررسي تأثير ميزان تحصيلات بر ملاكهاي ازدواج در بين دانشجويان

بررسی آناتومی و انواع و کاربردهای آن

بررسی اقرار و ماهیت حقوقی و انواع و آثار آن

بررسی علم آمار و احتمالات و روشهای آماری

بررسى فقهى ـ اقتصادى ابزارهاى جايگزين اوراق قرضه

بررسی ارتباط بین مصرف خصوصی و مخارج دولت طی سه دهه اخیر در ایران

بررسی افیولیت منطقه دهشیر و مقایسه آن با دیگر مناطق

بررسی بهداشت جسم و روح در زندگي پيامبر اسلام (ص)

ادغام RS و GIS وPAH برای برنامه ریزی کشاورزی برون شهری هانوی

بررسی علل و عوامل شيوع افسردگی در بین نوجوانان

بررسی خواص و کاشت و داشت و آفات گیاه نخود فرنگی

بررسی کاشت و داشت و برداشت نخود فرنگی (Pisum satium)

بررسی ساختار و کاربرد انواع قيد در زبان انگلیسی

بررسی احکام قتل فرزند توسط مادر در حقوق شیعه و ایران و جهان

بررسی نقش و اهمیت علوفه كلزا در تغديه دام

بررسی پيشرفت تكنولوژي و شرايط جديد كار در صنعت جوشكاري

بررسی جامع انواع بیماری ها در زنبورهای عسل